Домкрат підкатний гідравлічний слугує для підіймання машини як гаражних, так і в дорожніх умовах. Завдяки своїй конструкції, зручно заїжджає під автомобіль і швидко його підіймає.
Домкрат ТМ ROCKFORCE має велику перевагу щодо інших торгових марок завдяки своїй унікальній конструкції. У цьому домкраті встановлений додатковий страхувальний механізм, який захистить водія, у разі виходу гідравліки з ладу. Цей домкрат ідеально підійде для бусів (VW T4, VW T5, FORD TRANSIT, OPEL VIVARO, RENAULT TRAFIC, MERSEDES VITO), імпортних позашляховиків, а також таких автомобілів вітчизняного виробництва ВОЛГА, НІНВА, ПАТРІОТ...
Купити підкатний домкрат на 2,5 тонни легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашим фахівцем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsage |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 140 мм |
| Висота підхоплення | 387 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 048 ₴



