Домкрат підкатний гідравлічний слугує для підіймання машини як гаражних, так і в дорожніх умовах. Завдяки своїй конструкції, зручно заїжджає під автомобіль і швидко його підіймає.
Домкрат ТМ FORSAGE має велику перевагу щодо інших торгових марок завдяки своїй компактності та водночас дуже великій висоті підйому. Цей домкрат ідеально підійде для бусів (VW T4, VW T5, FORD TRANSIT, OPEL VIVARO, RENAULT TRAFIC, MERSEDES VITO), імпортних позашляховиків, а також таких автомобілів вітчизняного виробництва ВОЛГА, НІНВА, ПАТРІОТ...
Купити підкатний домкрат на 2,5 тонни легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашим фахівцем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsage |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 140 мм |
| Висота підхоплення | 395 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 542 ₴


