тип: домкрат гідравлічний пляшкового типу
паковання: картон
мінімальна висота: 155мм
максимальна висота: 360 мм
кількість штоків: 2
гарантія: 6 місяців
колір: червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 6000 кг |
| Виробник | Дорожня карта |
| Висота підйому | 155 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Висота підхоплення | 360 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 256 ₴


