тип: домкрат гідравлічний пляшкового типу
паковання: картон
мінімальна висота: 150мм
максимальна висота: 350 мм
кількість штоків: 2
гарантія: 6 місяців
колір: червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Виробник | Дорожня карта |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Висота підхоплення | 350 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Висота підйому | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 102 ₴


