Цей пневмогідравлічний домкрат слугує для підіймання вантажних автомобілів. Живиться від гаражного компресора. Перший шток працює на 40 тонн, другий на 20 тонн. Також до комплекту входять 2 додаткові насадки. Максимальна висота підіймання цього домкрата 50 см.
Купити пневмогідравлічний домкрат армер легко, для цього Вам необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нашими фахівцями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневмогідравлічний |
| Висота підйому | 100 мм |
| Висота підхоплення | 500 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 52 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 035 ₴


