Механічний тип домкрата має найбільш компактну форму та низьку ціну. Більшість машин, з конвеєра, комплектується саме цим типом домкрата. В багажнике автомобіля займає невеликий простір. В експлуатації ромбовий домкрат дуже простий.
Також у домкраті ARM-115 є тріскачка, яка додасть додаткового комфорту під час підняття/спуску автомобіля, а гумова підкладка збереже кузов автомобіля.
Купити механічний домкрат ARMER легко. Для цього Вам необхідно оформити заявку або зателефонувати з нашим фахівцем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 104 мм |
| Висота підхоплення | 385 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Гвинтовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592 ₴

