Домкрат є невіддільною частиною кожного автомобіля. За допомогою домкрата здійснюється заміна колеса в дорозі, так само він може допомогти під час дрібного ремонту в гаражі. Є багато різновидів домкратів, але принцип залишається сам і той самий, за невеликого впливу зусилля автовласника — підіймається велика вага.
Великою перевагою цього типу домкрата є надійність і компактність. Дуже простий в експлуатації! Завдяки двом штокам досягається максимальна висота підіймання.
Цей домкрат 2 тони ідеально підійде для машин із високим кліренсом.
Купити двох штоковий dbj-2HPVC домкрат на легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашими фахівцями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 165 мм |
| Висота підхоплення | 410 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 132 ₴

