Домкрат для великогабаритних автомобілів
Домкрати слугують для підіймання автомобілів під час ремонтних робіт, заміни коліс та низки інших процедур. Для великогабаритних автомобілів ідеально підійде домкрат підкатний ARMER, 2,5 т. Цей виріб — оптимальне рішення для позашляховиків і бусів через збільшений тунаж і велику висоту підйому.
Основні риси домкрата
![]() |
Домкрат має гідравлічний принцип дії. |
![]() |
Чудово підходить для машин із великим кліренсом. |
![]() |
За маси 12 кг здатний підіймати авто на висоту 385 мм. |
![]() |
Виготовляється під брендом ARM на території Тайвані. |

Чому краще зробити замовлення у нас?
![]() |
Продукція завжди має високу якість і гарантію на 1 рік на випадок заводського браку. |
![]() |
Ми є великим оптовиком, тому наші ціни доступні. |
![]() |
Вирушаємо по країні будь-яким перевезенням, а також працюємо за накладеною платежею. |
![]() |
Грамотні консультанти, які неодмінно дадуть відповідь на будь-які ваші питання. |
Домкрат підкатний, ARMER — надійний і безвідмовний пристрій. Поспішайте замовити його в нашому магазині прямо зараз!
Як купити домкрат підкатний, ARMER в інтернет-магазині?
Заказ на сайті або телефоном
Дзвінок менеджера впродовж 30 хвилин
Доставка обраним способом
Оплата у разі отримання товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 385 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 154 ₴



