Тестер акумуляторних батарей (навантажувальна вилка) — слугують для швидкої перевірки несправності в батареї, електросистемі або системі заряджання батарей. Кабель має великий переріз, клеми покриті міддю, а корпус виготовлений із неіржавкої сталі.
напруга роботи: 12V
струм навантаження: 500А
дисплей: аналоговий
похибка: 0,2V
Купивши навантажувальну вилку DK24-2050, Ви завжди зможете визначити ємність і напругу акумулятора за кілька секунд, що дасть змогу визначити стан АКБ і своєчасно запропонувати необхідні заходи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип | Навантажувальна вилка |
| Застосування тестера | АКБ, Генератори, Стартери |
| Робоча напруга АКБ | Дванадцять |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 3.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴

