Тент автомобільний Polyester XL, для позашляховиків. Цей тип автомобільних тентів є бюджетнішим, ніж PEVA, через брак підкладки. У цьому є також своє перевага. Завдяки тому, що немає підкладки, продувка автомобіля буде сильнішою.
Нижче, приведу невеликий перелік машин, для цього розміру:
1. Chevrolet tahoe
2. Lexus LX
3.Mitsubishi pagero
4.Subaru tribeca
5.Toyota land cruiser
6.Volvo XC90
Цей тип тентів комплектується так званими «вушами» під дзеркала та блискавкою на водійські двері (легкодоступність у салон автомобіля, під час накритого тенту).
Купити тент на сайті westavto дуже легко. Для цього Вам необхідно оформити заявку, або зв'язатися з нашим фахівцем. Вдалих покупок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Сезон | Демісезон |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 155 мм |
| Утеплений чохол | Ні |
| Сумісність | Volvo XC90 (C_) 2002- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 067 ₴

