Тент автомобільний Polyester L, для позашляховиків. Цей різновид автомобільних тентів є бюджетнішим, ніж PEVA, через брак підкладки. У цьому є також своє перевага. Завдяки тому, що немає підкладки, продувка автомобіля буде сильнішою.
Нижче, наведе невеликий перелік машин, для цього розміру:
1. Ford Kuga
2. Honda CR-V
3.Lexus RX
4.Mazda CX-7
5.Mitsubishi outlander XL
6.Suzuki grand vitara
7.Toyota RAV 4
8.VW Touareg
9.Volvo XC60
Цей різновид тентів комплектується так званими «вушами» під дзеркала та блискавкою на водійські двері (легкодоступність у салон автомобіля, під час накритого тенту).
Купити тент на сайті westavto дуже легко. Для цього Вам необхідно оформити заявку, або зв'язатися з нашим фахівцем, який допоможе оформити заявку та підібрати накидку на джип. Вдалих покупок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Сезон | Демісезон |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 155 мм |
| Утеплений чохол | Ні |
| Сумісність | Volvo XC60 (DZ) 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 048 ₴

