Домкрат автомобільний — пристрій, завдяки якому можна зробити не тільки заміну колеса, але й зробити дрібний ремонт як у дорозі, так і в гаражних умовах.
Великою перевагою гідравлічних домкратів пляшкового типу є компактні форми, що дасть змогу заощадити місце в багажнику. Також варто звернути увагу, що в домкратах торгової марки ARMER у конструкції передбачений перепускний клапан, який у разі виходу домкрата з ладу не дасть різкого опускання. Так само не мало важливо в цій серії використовується поліпшена олія, яка не втрачає своїх властивостей за негативної температури.
Цей домкрат чудово підійде для вантажних автомобілів і спец. техніки.
Купити домкрат 32 тонни на сайті westavto.com.ua легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашим фахівцем. Гарних Вам покупок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 32000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 435 мм |
| Власна вага | 12.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 504 ₴

