Домкрат автомобільний — пристрій, завдяки якому можна зробити не тільки заміну колеса, але й зробити дрібний ремонт як у дорозі, так і в гаражних умовах.
Великою перевагою гідравлічних домкратів пляшкового типу є компактні форми, що дасть змогу заощадити місце в багажнику. Також варто звернути увагу, що в домкратах торгової марки ARMER у конструкції передбачений перепускний клапан, який у разі виходу домкрата з ладу не дасть різкого опускання. Так само не мало важливо в цій серії використовується гідравлічна олива, яка не втрачає своїх властивостей за мінусової температури.
Домкрат ARM10 чудово підійде для вантажних автомобілів.
Купити надійний домкрат на сайті westavto.com.ua легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашим фахівцем. Гарних Вам покупок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 16000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 435 мм |
| Власна вага | 7.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 720 ₴


