Домкрат є невіддільною частиною кожного автомобіля. За допомогою домкрата здійснюється заміна колеса в дорозі, так само він може допомогти під час дрібного ремонту в гаражі. Є багато різновидів домкратів, але принцип залишається сам і той самий, за невеликого впливу зусилля автовласника — підіймається велика вага.
Великою перевагою цього типу домкрата є надійність і компактність. Дуже простий в експлуатації! Серед інших виробників ТМ ARMER виділяється збільшеною серією вильоту. Також у домкратте 10 тонн залито гідравлічну оливу з антизносними присадками, що так само впливає на надійність і збільшений ресурс експлуатації.
Купити домкрат armer на 10 тонн легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашими фахівцями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 435 мм |
| Власна вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 275 ₴



