Домкрат є невіддільною частиною кожного автомобіля. За допомогою домкрата здійснюється заміна колеса в дорозі, так само він може допомогти під час дрібного ремонту в гаражі. Є багато різновидів домкратів, але принцип залишається сам і той самий, за невеликого впливу зусилля автовласника — підіймається велика вага.
Великою перевагою пляшкового типу домкрата є надійність і компактність. Дуже простий в експлуатації! Серед інших виробників ТМ ARMER виділяється збільшеною серією вильоту. Також у цьому домкраті залито олія з поліпшеними характеристиками, що так само впливає на надійність.
Цей домкрат пляшкового типу на 2 тонни ідеально підійде для всіх легкових автомобілів.
Купити домкрат армер легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашими фахівцями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 356 мм |
| Власна вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 589 ₴



