Зарядний пристрій DECARO - прибор призначений для обслуговування і заряджання різних типів акумуляторів, таких як: STD (свинцово- кислотні), AGM (мультигелеві), LifePo4 (літій-залізо-фосфатні) та Li-ion (літій-іонні).
Модель DEC-CF12 оснащена сучасним мікропроцесором, який автоматично керує процесом, проходячи через кілька стадій для оптимального відновлення та підтримання ємності акумулятора. Цей зарядний пристрій повністю відповідає визначенню - розумна зарядка. За рахунок вибору напруги 6 або 12 В є можливість заряджати АКБ автомобільні та мотоциклетні. Також в данному пристрої вбудована система захисту від короткого замикання, перегріву та неправильної полярності що робить його надзвичайно надійним та безпечним.
Інтелектуальний зарядний пристрій має сучасний та функціональний корпус. За рахунок цього всі дроти (АКБ та мережевий ) кріпляться до корпусу, що значно збільшує ресурс експлуатації.
Купити автомобільний зарядний пристрій легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зателефонувати нашим фахівцям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Decaro |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 12 А |
| Ручка для перенесення | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 180 |
| Тип | Зарядний |
| Вага | 1.1 кг |
- Ціна: 2 995 ₴



