Перетворювач напруги (автомобільний інвертор) — пристрій, який перетворює постійну напругу 12 V на змінну напругу 220 W. Ідеально підходить для використання в автомобілях, а також в місцях де відсутня можливість підключення до струму 220 В.
Підключення: до акумулятора 12В, через клеми
Вхідна напруга: 12 В постійного струму
Вихідна напруга: 220В змінного струму
Номінальна потужність: 1500Вт
Пікова потужність: 3000 Вт
USB порт: постійний струм 5В/2А
Форма хвилі: модифікована синусоїда
Матеріал корпусу: алюміній
Перетворювачі напруги ARMER (ARM-PI1500) має низку переваг:
1. Захист від перевантажень.
2. Алюмінієвий корпус із ребристою поверхнею (гарне тепловіддання)
3. Вентилятор примусового охолодження.
4. Захист від короткого замикання.
5. Захист від неправильної полярності.
6. Модифікована хвиля — на виході видає правильну синусоїду.
Купити перетворювач напруги ARMER легко, для цього Вам необхідно заповнити заявку або зітелефонуватися з нашим фахівцем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 89 мм |
- Ціна: 4 320 ₴

