Бездротовий автомобільний пилосос призначений для чищення салону автомобіля від бруду. Також в даній моделі є функція видування бруду.
За рахунок потужного вбудованого літій іонного акумулятора може працювати без додаткової зарядки 60 хвилин.
Цей пилосос має невеликі габарити і процес прибирання є досить комфортним. У комплекті є також додаткові насадки, які дадуть змогу прибрати у важко доступних місцях.
Також хотілося б зазначити прозорий контейнер для сміття, який дасть змогу контролювати ступінь наповнення контейнера сміттям для своєчасного чищення.
Купити пилосос автомобільний легко, для цього оформіть заявку на сайті або перетелефонуйте нашому фахівцю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Потужність всмоктування | 60 Вт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 0.125 л |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Кількість щіток в комплекті | 4 |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 5 В |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Функція видування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 528 ₴




