Візок інструментальний ARMER призначений для зручного зберігання різних інструментів у майстернях, гаражах та на виробництві. Модель ARM-TI001 має безліч переваг, серед інших аналогів:
1. Міцна сталева конструкція дозволяє витримувати великі навантаження до 250 кг.
2. Мобільність та стійкість. Два передні колеса з поворотним механізмом, задні колеса з фіксатором. 3. Багатофункціональність. Має 7 висувних секцій та перфоровані боковини, на які можна прикріпити додаткові інструменти/обладнання.
4. Безпека. Систем блокування (центральний замок) дозволяє за один раз відкрити лише одну секцію, що запобігає перекиданню візка для інструментів. Купити візок для інструментів легко, для цього Вам необхідно оформити заявку, або передзвонити нашим фахівцям.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Колір фасаду | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 860 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Висота | 730 мм |
| Вага | 56 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Висувний ящик | 7 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Кількість коліс оснащених гальмом | 2 шт. |
- Ціна: 13 970 ₴


