
Насос топл./перекач., помповий, бензиновий 100 л/хв 12В пістолет із вбудованим лічильником <ARMER>
13 397 ₴
- В наявності
- Код: ARM-GP01
Насос паливоперекачувальний помповий електричний. Призначений для перекачування всіляких рідин з однією ємністю в іншу.
Цей паливоперекачувальний насос ARM-GP02 призначений для перекачування бензину, гасину, дизелю, антифризу тощо. Має високий ступінь захисту від загоряння. Напруга живлення — 12V, потужність — 600 Вт.
До комплекту насоса входить:
1. Шланги. Довжина шланга — 2 м, довжина підіймального шланга — 4 м. Вхідний і вихідний діаметр штуцера — 25 мм.
2. Хомути для кріплення шлангів.
3. Пістолет паливозаправний із вбудованим лічильником.
4. Клеми для фіксації на АКБ.
5. Додаткові вугільні щітки для насоса.
Купити міні АЗС для перекачування бензину легко, для цього Вам необхідно оформити заявку на сайті або перетелефонувати нашим фахівцям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Перекачувані середи | Нафтопродукти |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Нове |
| продуктивність, л/хв | 100 |
| тип насоса | помповий |
- Ціна: 13 397 ₴
