Насос паливоперекачувальний помповий електричний. Призначений для перекачування всіляких рідин з однією ємністю в іншу.
Цей паливоперекачувальний насос ARM-GP01 призначений для перекачування бензину, гасину, дизелю, антифризу тощо. Має високий ступінь захисту від загоряння. Довжина шланга — 4 м (не входить до комплекту), довжина підіймального шланга — 8 м (не входить до комплекту, купується додатково). Вхідний і вихідний діаметр штуцера — 25 мм. Напруга живлення — 12V, потужність — 600 Вт.
Купити насос для перекачування бензину легко, для цього Вам необхідно оформити заявку на сайті або перетелефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Перекачувані середи | Нафтопродукти |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Нове |
| продуктивність, л/хв | 100 |
| тип насоса | помповий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 602 ₴

