Гаражний компресор — пристрій для стиснення повітря, який використовується в гаражах і СТО для всіляких завдань. Він слугує джерелом стисненого повітря для пневматичного інструменту (пістолетів підкачування шин, продування, фарбування та інших цілей).
Компресор ARM-KG354 обладнаний двома циліндровим оливним двигуном з об'ємом ресивера 50 літрів. Продуктивність 354 л./хв за потужності — 2,23 кВт. Робочий тиск — 8 атмосфер. Має порівняно невеликі габарити та водночас видає досить невеликий рівень шуму — 93 дБ.
Чудовий варіант для невеликого автосервісу та гаража. Гарантійний термін — 12 місяців.
Купити гаражний компресор ARMER легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашим фахівцем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Тип | Двопоршневий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 342 мм |
| Довжина | 747 мм |
| Висота | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 310 ₴

