Домкрат є невіддільною частиною кожного автомобіля. За допомогою домкрата здійснюється заміна колеса в дорозі, так само він може допомогти під час дрібного ремонту в гаражі. Є багато різновидів домкратів, але принцип залишається одним і тим самим, за невеликого впливу зусилля автовласника — підіймається велика вага.
Цей підкатний домкрат, завдяки низькій мінімальній висоті, забезпечує чудовий доступ до підкату автомобіля з низьким кліренсом під час спущеного колеса. Максимальна висота вильоту розрахована не тільки на легкові автомобілі, а й на позашляховики (джипи), а також намиста й газелі. Завдяки поворотній ручці досягається максимальний комфорт, особливо якщо простір біля автомобіля — обмежений.
Купити підкатний домкрат із поворотною ручкою армер на нашому сайті легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашими фахівцями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 380 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | пластик |
- Ціна: 3 239 ₴


