Цей пневматичний домкрат слугує для підіймання різних автомобілів. Зазвичай використовується на СТО та шиномонтажах. Живиться від гаражного компресора. Час підйому становить 4 секунди. Робочий тиск 8-10 БАР. Діаметр подушки становить 260 мм. Максимальна висота підйому цього домкрата 40 см.
Купити домкрат на пневматичної подушки легко, для цього Вам необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нашими фахівцями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневмогідравлічний |
| Висота підйому | 150 мм |
| Висота підхоплення | 400 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Висота | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 913 ₴

