Лебелька ручна DK-200A — пристрій, за допомогою якого можна:
1. Підіймання та буксування важких механізмів.
2. Виймання двигунів з автомобіля
3. Ремонт кузова та ходовий
4. Підйом і витягування автомобілів у важкопрохідній місцевості
5. Переміщення важких предметів
Лебідка торгової марки дорожня карта виготовлена з надміцної сталі марки Q235, має подвійний натягувач і гачок вагою 160 г. Так само варто зазначити гальванічне покриття виробу. Товщина троса 4,5 мм і довжина 2,5 м дасть змогу виконати всілякі завдання, де необхідно докласти чимале зусилля.
Купити ручну лебідку на сайті вставо легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашим фахівцем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Канатоємкість | 3 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686 ₴

