Гайковерт ударний ARM-SI001, за допомогою якого можна легко відкрутити не тільки колісні гайки на автомобілі, але й багато інших вузлив і комплектуючі, які з'єднуються за допомогою болтів і гайок.
Гайковерт ТМ ARMER обладнаний двигуном для важких умов експлуатації, потужністю 1020 Вт, який створює потужний крутний момент 500 Nm. Обмотування двигуна виготовлене мідним дротом, що забезпечує тривалий термін експлуатації. Також є легкий доступ до заміни щіток двигуна, плюс комплект додатковий щіток у наборі. Завдяки квадрату з кульковим фіксатором, забезпечується легка та надійна заміна головок. У комплекті 4 головки (17, 19, 21,22) під квадрат1/2.
Купити ударний гайковерт для СТО легко, для цього Вам необхідно оформити заявку на сайті або перетелефонувати нашим фахівцям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 500 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1020 Вт |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 3 182 ₴



