Полірувальна машинка ARM-SI002 призначена для полірування кузова автомобіля, а як же полірування різних металів. Має шість положень регулювання швидкості (від 600 до 3000 об./хв). Завдяки унікальній конструкції може працювати тривалий час без перегрівання, а D така ручка забезпечить комфортну роботу. Обмотка двигуна мідна, що дасть змогу використовувати полірувальну машинку довгі роки. Також у моделі SI002 реалізована легка заміна карбонових щіток.
Купити полірувальну машинку ТМ АRMER легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або перетелефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 304 ₴

