Болгарка (шліфувальна машина кутова) — інструмент, який призначений для різання, шліфування, зачищення та полірування всіляких матеріалів. (бетон, плитка, метал тощо)
Шліфмашинка кутова ТМ АРМЕР має такі переваги:
1. Мідна обмотка двигуна.
2. Кутовий редуктор має металеві шестерні.
3. Вузький корпус редуктора дає змогу працювати в місцях з обмеженим доступом.
4. Блокування шпинделя для легкої заміни інструментів.
5. Легка зміна положення ручки та захисного кожуха.
Купити болгарку ARMER легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або перетелефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 998 ₴



