Дриль ударний ARM-SI005 призначений для просвердлювання всезручних отворів у різних матеріалах (метал, бетон, цегла, плитка тощо). У цій моделі так само є режим ударного свердління (перфоратор), який використовується для свердління надміцних матеріалів (камень, бетон тощо). Має мідну обмотку, також реалізована можливість регулювання швидкості (0 до 3000 об./хв) з можливістю фіксації.
Купити ударний дриль легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або перетелефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Armer |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 678 ₴


