Основне застосування цього домкрата СТО та гаражні майстерні. Відрізняється від аналогів підвищеною надійністю. У лінійці підкатних домкратів, 3 тонни — найбільший тоннаж. Домкрат дуже швидко підімиває машину (15-20 качків), а під час спуску робить це плавно.
Купити підкатний домкрат на сайті ВестАвто легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашим фахівцем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 130 мм |
| Висота підхоплення | 490 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 448 ₴


