Генератор бензиновий ARM-GG003 - пристрій, який перетворює механічну енергію (при горінні) в електричну. Данний генератор відрізняється простотой конструкції. Безперервний час роботи 12-16 годин.
Основні характеристики:
Двигун: одноциліндровий, з повітряним охолодженням
Номінальна потужність: 7200 Вт
Максимальна потужність: 8000 Вт
Номінальна частота: 50 Гц
Номінальна напруга: 220/380 В
Рівень шума: 75 дБ
Ємність масла: 1,1 л
Тип палива: бензин
Об'єм бака/час роботи 25 л / 7 годин
Режим запуску: електричний
Матеріал двигуна: мідь
Вага: 84 кг.
Купити бензиновий генератор ARMER легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або передзвонити нашим спеціалістам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 7.2 кВт |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Режим роботи | Аварійний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | RZ192F/FE |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 760 мм |
| Висота | 535 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Вага | 84 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Ручка для перенесення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 397 ₴




