Домкрат є невіддільною частиною кожного автомобіля. За допомогою домкрата здійснюється заміна колеса в дорозі, так само він може допомогти під час дрібного ремонту в гаражі. Є багато різновидів домкратів, але принцип залишається сам і той самий, за невеликого впливу зусилля автовласника — підіймається велика вага.
Цей підкатний домкрат має посилений корпус, завдяки якому можна використовувати великі навантаження.
Купити домкрат підкотний на сайті ВестАвто легко, для цього Вам необхідно залишити заявку або зв'язатися з нашими фахівцями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 130 мм |
| Висота підхоплення | 330 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 8.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 532 ₴

