Домкрат автомобільний — пристрій, завдяки якому можна зробити не тільки заміну колеса, але й зробити дрібний ремонт як у дорозі, так і в гаражних умовах.
Великою перевагою підкатних гідравлічних домкратів є швидкість і зручність підіймання. Також варто звернути увагу, що в домкратах торгової марки Дорожня Карта в конструкції передбачений перепускний клапан, який у разі виходу домкрата з ладу не дасть різкого опускання. Так само не мало важливо в цій серії використовується поліпшена олія, яка не втрачає своїх властивостей за негативної температури.
Підкотний домкрат FJ-02PVC чудово підійде для легкових автомобілів закордонного та вітчизняного виробництва. А зручний пластиковий кейс збереже вироби на довгі роки.
Купити підкатний домкрат на сайті westavto.com.ua легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашим фахівцем. Гарних Вам покупок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 130 мм |
| Висота підхоплення | 330 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 1 396 ₴


