Механічний тип домкрата має найбільш компактну форму та низьку ціну. Більшість машин, з конвеєра, комплектується саме таким типом домкрата. В багажнике автомобіля займає невеликий простір. В експлуатації ромбовий домкрат дуже простий.
Купити механічний домкрат 1 тонна легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або перетелефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 100 мм |
| Висота підхоплення | 350 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 441 ₴



