Зарядний пристрій ТМ Дорожня карта є повністю автоматичний, що робить цей пристрій дуже простим в експлуатації. Воно саме підбирає струм заряду, у залежності від типу та розміру акумулятора. Після повного заряджання пристрій переходить у режим підтримання заряду. Також у ньому є захист від короткого замикання й перегрівання.
Купити зарядний пристрій ДК легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашим фахівцем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість режимів заряду | 5 |
| Час зарядки акумулятора | 10 годин |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 2.8 А |
| Ємність акумулятору | 80 А. г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 5 мм |
| Вага | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676 ₴

