Механічний тип домкрата має найбільш компактну форму та низьку ціну. Більшість машин, з конвеєра, комплектується саме цим типом домкрата. В багажнике автомобіля займає невеликий простір. В експлуатації ромбовий домкрат дуже простий.
Також у домкраті DK52-105C є тріскачка, яка додасть додаткового комфорту під час підняття/спуску автомобіля.
Купити автомобільний домкрат на 1,5 тонни легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або перетелефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип | Гвинтовий |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Висота підйому | 104 мм |
| Висота підхоплення | 385 мм |
| Власна вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 424 мм |
| Ширина | 111 мм |
| Висота | 101 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴


