Домкрат механічний DK52-105B має компактну форму та порівняно не високу ціну. Більшість машин, з конвеєра, комплектується саме цим типом домкрата. У багажнику автомобіля займає невеликий простір. В експлуатації ромбовий домкрат дуже простий.
Купити механічний домкрат дорожня мапа легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або перетелефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 110 мм |
| Висота підхоплення | 393 мм |
| Власна вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 224 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴


