Сумка-органайзер призначена для дбайливого зберігання всіляких речей у багажнику автомобіля. Габаритні розміри 60х30х30 см. Має два відсіки та конструкцію трансформер. Також на зовнішньому нижньому боці є липучка, завдяки якій можна зафіксувати сумку в багажнику.
Чому краще зробити замовлення у нас?
1. Продукція має високу якість і гарантію 1 рік на заводський брак.
2. Доступні ціни.
3. Грамотні консультанти.
Купити автомобільну сумку органайзер легко, для цього Вам необхідно оформити заявку на сайті або перетелефонувати нашим консультантам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Кількість відділень | 2 |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 518 ₴



