Домкрат є невіддільною частиною кожного автомобіля. За допомогою домкрата здійснюється заміна колеса в дорозі, так само він може допомогти під час дрібного ремонту в гаражі. Є багато різновидів домкратів, але принцип залишається сам і той самий, за невеликого впливу зусилля автовласника — підіймається велика вага.
Великою перевагою цього типу домкрата є надійність. У разі виходу з ладу гідравліки, страхувальний палець (запобіжник), утримає домкрат у поточному стані. Дуже простий в експлуатації! Також у цьому домкраті залито гідравлічна олива з протизношувальними присадками, що так само впливає на надійність.
Підкотний домкрат ARM-11PVC ідеально підійде для позашляховиків і комерційних автомобілів. А пластиковий кейс збереже зовнішній стан виробу на довгі роки роботи.
Купити домкрат підкотний armer легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашими фахівцями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 387 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 851 ₴



