Домкрат автомобільний пляшкового типу — пристрій, завдяки якому можна зробити не тільки заміну колеса, але й зробити дрібний ремонт як у дорозі, так і в гаражних умовах.
Великою перевагою гідравлічних домкратів пляшкового типу є компактні форми, що дасть змогу заощадити місце в багажнику. Також варто звернути увагу, що в домкратах торгової марки дорожня карта в конструкції передбачений перепускний клапан, який у разі виходу домкрата з ладу не дасть різкого опускання.
Домкрат гідравлічний jns-05pvc чудово підійде для позашляховиків (vw tiguan, toyota RAV4, honda CR-V), комерційних автомобілів (Opel Vivaro, Renault Traffic, VW T4, VW T5, а також на УАЗ, НВА тощо. Пластиковий кейс забезпечить гарний вигляд виробу на довгі роки.
Купити домкрат 5 тонн легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашим фахівцем. Гарних Вам покупок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 195 мм |
| Висота підхоплення | 380 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 837 ₴


