Домкрат механічний — пристрій призначений для підіймання автомобіля. Цей домкрат має стандартну конструкцію й комплектуються більшістю машин із заводу виробника. Завдяки великій нижній лапі має гарну стійкість.
Купити механічний домкрат ДК легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або перетелефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 900 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 85 мм |
| Висота підхоплення | 385 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴



