Домкрат механічний ARM-120R — пристрій, призначений для підіймання автомобіля. Цей домкрат має унікальну конструкцію. У ньому додатково встановлений редуктор, завдяки якому неабияк зменшується зусилля під час підіймання машини. Завдяки збільшеній вантажопідіймальності та висоти підхоплення ідеально підійде не тільки на легкові автомобілі, але й на позашляховики та комерційні машини.
Купити механічний домкрат ARMER легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або перетелефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 98 мм |
| Висота підхоплення | 440 мм |
| Власна вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 237 ₴


