Домкрат автомобільний — пристрій, завдяки якому можна зробити не тільки заміну колеса, але й зробити дрібний ремонт як у дорозі, так і в гаражних умовах.
Домкрат гідравлічний 50 тонн предназначен для вантажних автомобілів, які перевозять важкі вантажі, а також на спец. та сільськозну техніку. Також їх часто використовують на виробництвах як прес.
Купити домкрат на сайті westavto.com.ua легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашим фахівцем. Гарних Вам покупок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 50000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 465 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 21.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 544 ₴

