Тент автомобільний PEVA XXL , предназначен для позашляховиків. Цей тип автомобільних тентів виготовлений із матеріалу polyester з підкладкою. Завдяки м'якій підкладці, тертю між кузовом і тентом немає, що дає змогу зберегти лакофарбовий виріб автомобіля.
Цей тип тентів комплектується так званими «вушами» під дзеркала та блискавкою на водійські двері (легкодоступність у салон автомобіля, під час накритого тенту). Ідеально підійде на машину, з габаритними розмірами 508х196х152
Купити тент на сайті westavto дуже легко. Для цього Вам необхідно оформити заявку, або зв'язатися з нашим фахівцем. Вдалих покупок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Сезон | Демісезон |
| Матеріал | PEVA |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 508 мм |
| Ширина | 196 мм |
| Висота | 152 мм |
| Утеплений чохол | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 306 ₴




