Тент автомобільний Polyester Hatchback 2XL призначений для легкових автомобілів із кузовом хетчбек.
Цей тип тентів комплектується так званими «вушами» під дзеркала, має змійку з боку водійських дверей і подвійну прошивку. Матеріал polyester надійно захистить не тільки від сонячних променів, а й від дощу та снігу. Ідеально підійде на машини з габаритними розмірами 432х165х125. Оскільки цей продукт універсальний, допустима похибка в бік зменшення приблизно 5%.
Купити тент автомобільний vitol на сайті westavto дуже легко. Для цього Вам необхідно оформити заявку, або зв'язатися з нашим фахівцем. Вдалих покупок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Тип кузова | Хетчбек |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 432 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 125 мм |
| Утеплений чохол | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606 ₴



