
Тент автомобільний Polyester XL, з блискавкою водійських дверей 533х178х119 <Vitol>
632 ₴
- Немає в наявності
- Код: F 170T/CC11106 XL
Тент автомобільний Polyester ХLдля легкових автомобілів. Цей тип автомобільних тентів є бюджетнішим, ніж PEVA, через брак підкладки. У цьому є також невелика перевага. Завдяки тому, що немає підкладки, продувка автомобіля буде сильнішою.
Нижче, наведе невеликий перелік машин, для цього розміру:
1. Audi 100/200/A6
2. Тент на BMW 5 serias/6 serias
3. Chevrolet evanda
4. Тент на Daewoo espero/leganza
5. Тент на Fiat croma
6. Тент на Ford scorpio
7. Тент на Honda accord/legend
8. Тент на Huyndai sonata/XG
9. Тент на Kia ceratto
10. Тент на Lancia kappa
11. Тент на Mazda 929
12. Тент на Mersedes E-class/CLS
13. Тент на Nissan maxima
14. Тент на opel omega/senator
15. Тент на Peugeot 605/607
16. Тент на Skoda superb
17. Тент на Toyota camry/avensis
18. Тент на Volvo 760/780/850/940/S80
19. Тент на VW Passat B7
Цей тип тентів комплектується так званими «вушами» під дзеркала, має блискавку з боку водійських дверей і подвійну прошивку. Матеріал Polyester не тільки надійно захистить лакофарбове покриття від сонячних променів, але й від дощу та снігу.
Купити тент автомобільний на сайті westavto дуже легко. Для цього Вам необхідно оформити заявку, або зв'язатися з нашим фахівцем. Вдалих покупок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Тип кузова | Седан |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 535 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 120 мм |
| Утеплений чохол | Ні |
| Стан | Новий |
- Ціна: 632 ₴
- Спосіб упаковки: картонне паковання + мішок



