Домкрат є невіддільною частиною кожного автомобіля. За допомогою домкрата здійснюється заміна колеса в дорозі, так само він може допомогти під час дрібного ремонту в гаражі. Є багато різновидів домкратів, але принцип залишається сам і той самий, за невеликого впливу зусилля автовласника — підіймається велика вага.
Цей підкатний домкрат, завдяки низькій мінімальній висоті, забезпечує чудовий доступ до підкату автомобіля з низьким кліренсом під час спущеного колеса. Максимальна висота вильоту розрахована не тільки на легкові автомобілі, а й на позашляховики (джипи), а також намиста й газелі.
Купити підкатний домкрат армер на нашому сайті легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашими фахівцями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 385 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 634 ₴


