Тент автомобільний PEVA XXL , предназначен для позашляховиків. Цей тип автомобільних тентів виготовлений із матеріалу polyester з підкладкою. Завдяки м'якій підкладці, тертю між кузовом і тентом немає, що дає змогу зберегти лакофарбовий виріб автомобіля.
Нижче, наведе невеликий перелік машин, для цього розміру:
1. Opel Vivaro
2. Lexus LX
3.Mitsubishi L200
4.Renault trafic
5.Toyota land cruiser 200
6.VV T4
Цей різновид тентів комплектується так званими «вушами» під дзеркала та блискавкою на водійські двері (легкодоступність у салон автомобіля, під час накритого тенту).
Купити тент на сайті westavto дуже легко. Для цього Вам необхідно оформити заявку, або зв'язатися з нашим фахівцем. Вдалих покупок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Сезон | Демісезон |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 572 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 160 мм |
| Утеплений чохол | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴

