Механічний тип домкрата має найбільш компактну форму та низьку ціну. Більшість машин, з конвеєра, комплектується саме цим типом домкрата. В багажнике автомобіля займає невеликий простір. В експлуатації ромбовий домкрат дуже простий.
У цьому хутряному домкраті на 2т., досягнутого максимальний тоннаж і висота завдяки унікальній конструкції. Чудовий варіант для позашляховиків, а також для машин із високим кліренсом.
Купити домкрат механічний на 2 тонни легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або перетелефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 110 мм |
| Висота підхоплення | 405 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 748 ₴




