Перетворювач напруги (автомобільний інвертор) — пристрій, який перетворює постійну напругу 12 V на змінну напругу 220 W.
Перетворювачі напруги ARMER (ARM-PI600) має низку переваг:
1. Захист від перевантажень.
2. Алюмінієвий корпус із ребристою поверхнею (гарне тепловіддання)
3. Вентилятор примусового охолодження.
4. Захист від короткого замикання.
5. Захист від неправильної полярності.
6. Модифікована хвиля — на виході видає правильну синусоїду.
Купити автомобільний перетворювач напруги ARMER легко, для цього Вам необхідно заповнити заявку або зітелефонуватися з нашим фахівцем.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ARM |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Номінальна потужність | 550 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 831 ₴


